HYDROIZOLACE

AGUASTOP - Efektivní řešení všech problémů s vlhkostí

  • Jednoduchá, inovativní a profesionální řešení problémů odvozených z přítomnosti vlhkosti v domech a budovách.
  • Opravy netěsností plochých a šikmých střech, spár, svodů, fasád a dokonce i skvrn od vlhkosti v důsledku kondenzace v interiérech.

Často kladené dotazy

Chci opravit netěsnosti na okapu, kudy uniká voda. Jaký produkt mohu použít?
Doporučujeme vám náš hydroizolační tmel Agua Stop s okamžitým účinkem. Je to opravný tmel vyztužený vlákny na bázi rozpouštědla, který lze aplikovat na porézní i neporézní povrchy. Má vysokou mechanickou odolnost díky obsahu vláken a je schopný zadržet určitý tlak vody, a to jak při aplikaci z vnitřní tak z vnější strany okapu. Agua Stop hydroizolační tmel lze aplikovat na vlhký povrch, dokonce i pod vodou, a dokonale zacelí vlhké plochy, kudy uniká voda. 
Chci ochránit konstrukci ze dřeva a betonu, která je umístěna venku. Jaký produkt mám použít?
Pokud chcete provést hydroizolaci konstrukce ze dřeva a betonu, která má sklon větší než 3 %, řešením je aplikovat válečkem 2 překřížené vrstvy našeho hydroizolačního nátěru Agua Stop akrylový kaučuk s vlákny. Agua Stop akrylový kaučuk s vlákny se snadno aplikuje a má vynikající výsledky na površích, které nejsou vystaveny vysoké pochozí zátěži. Agua Stop akrylový kaučuk s vlákny neudrží stojatou vodu a je třeba jej aplikovat na zcela suchý povrch.
Mám terasu s podlahou v rustikálním stylu, která prosakuje. Nechceme podlahu rozebírat, rádi bychom proto věděli, zda existuje nějaký hydroizolační produkt, který by povrch ochránil, a přitom nijak nenarušil jeho vzhled.
Pokud je podlaha vaší terasy v dobrém stavu, je-li konzistentní, dokonale čistá, dobře soudržná, nevykazuje drolení nebo praskliny a má-li dobrou mechanickou odolnost proti tlaku a trakci, můžete použít Agua Stop transparentní nátěr. Při aplikaci by měl být podklad zcela suchý (vlhkost nižní než 5 %). Agua Stop transparentní nátěr je bezbarvý 100% průhledný a vodotěsný nátěr pro preventivní ošetření nebo opravy střechy. Agua Stop transparentní nátěr vytvoří mikro membránu odolnou proti chození a stojaté vodě (až 96 h) a předchází vzniku skvrn a plísní na ošetřeném povrchu. Agua Stop transparentní nátěr propouští vodní páru, je pružný a schopný zakrýt praskliny o velikosti až 0,5 mm.