Značka s šedesátiletou tradicí

 

CEYS je díky dlouholetým zkušenostem v oboru dokonalým specialistou na trhu lepidel, tmelů a hydroizolací. CEYS vyrábí širokou škálu lepidel, adhesiv, lepících pásek, tmelů, silikonů a hydroizolací, které pokryjí veškeré potřeby, které mohou jak v kutilství, tak při profesionálních pracích nastat.

CEYS je profesionální značka s více než šedesátiletou tradicí v oboru lepidel a chemických výrobků pro kutilství a stavebnictví. Od roku 1962 Ceys vyrábí a prodává širokou škálu lepidel, tmelů, silikonů, hydroizolací… s cílem poskytovat maximální službu zákazníkovi a uspokojit všechny jeho potřeby. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme specialisté na trhu lepidel a těsnicích materiálů. Máme vysoce profesionální a kvalifikovaný tým s vynikající technickou a obchodní přípravou; znalosti trhu, potřeby spotřebitelů, trendy a inovace, které se vyskytují v různých oborech: to vše zaručuje nejvyšší úroveň kvality a inovace na trhu. Naše vysoká míra inovací nám umožňuje být vždy v čele našich trhů a vždy nabízet nejúčinnější, nejpraktičtější, nejbezpečnější a nejjednodušší produkt, který odpovídá potřebám našich zákazníků.

Naše výrobní centra

 
Náš výrobní závod, stejně jako centrum výzkumu a vývoje sídlící ve Španělsku je vybaven nejnovějšími technologiemi, což nám umožňuje dosáhnout nejvyšší úrovně kvality a efektivity. Vynikající umístění našeho logistického centra nám zároveň umožňuje nabídnout rychlou úroveň služeb, jakou dnes naši zákazníci vyžadují.