Jak vyrobit tabuli a organizátor do předsíně
  • 1 hodina
  • nenáročné

Jak vyrobit tabuli a organizátor do předsíně

Vhodné pro materiály

  • Dvě dřevěné desky
  • Háčky
  • Barva na tabuli
  • Šňůrka
  • Dřevěná svorka

Krok po kroku

Krok 1

Obruste hrany hlavních desek, jednu o velikosti 23 x 23 cm a druhou o velikosti 30 x 45 cm. Obruste také povrch menší desky. Následně také obruste hrany lišty 4 x 45 cm.

Krok 2

Pomocí lepidla Montack lepí vše okamžitě přilepte lištu na desku 30 x 45 cm.

Krok 3

Musí tvořit pravoúhlý úhel. Pokud po přitlačení jedné části na druhou přeteče trochu produktu, můžete ho odstranit pomocí vlhkého hadříku ještě před uschnutím. Žádné strachy, je to barva dřeva, takže určitě bude váš výtvor vypadat dobře.

Krok 4

Upevněte lištu americkou páskou, abyste tak mohli s výtvorem manipulovat bez čekání. Tužkou označte, kam chcete připevnit kovové háčky.

Krok 5

Přilepte je pomocí nového lepidla lepidlo Montack lepí vše okamžitě.

Krok 6

Pomocí bílého lepidla přilepte dřevěný kolíček na tu část desky, kam nebudete umisťovat tabuli. Můžete použít desku, kterou budete používat jako tabuli, abyste se dobře zorientovali.

Krok 7

Pokud přilepíte kolíček příliš nízko, mějte na paměti, že papíry, které jimi budete chtít upevnit, budou také příliš nízko. Nicméně toto lepidlo lze očistit pomocí vlhkého hadříku, takže pokud se spletete, můžete vše napravit.

Krok 8

Natřete desku o velikosti 23 x 23 cm barvou na tabuli. Desku umístěte na skleničku, takové umístění bude praktické, abyste mohli dobře natřít i hrany, protože deska bude zvednutá ve výšce.

Krok 9

Až barva uschne, aplikujte několik šňůrek lepidla Montack lepí vše okamžitě na zadní stranu tabule. Tabuli umístěte na velkou desku a provádějte malé vodorovné pohyby, aby se produkt rovnoměrně rozprostřel. Pokud trochu produktu vyteče, odstraňte ho vlhkým hadříkem.

Krok 10

Připevněte tabuli pomocí americké pásky, abyste mohli pokračovat v práci na zadní straně desky.

Krok 11

Na zadní straně desky označte dva body ve stejné vzdálenosti od konců, měly by také být ve stejné výšce vůči okraji desky. Po jejich označení přilepte dva háčky jako ty, jako jsou na fotografii, a které jste předem připevnili pomocí šňůrky.

Krok 12

Ideálním lepidlem pro tento typ prací je Triaction.

Krok 13

Vzhledem k tomu, že jsou háčky kovové, jejich povrch není porézní, mohou mít trochu vůli, takže po přilepení je upevněte pomocí americké pásky až do úplného uschnutí (24 hodin).

Krok 14

A vaše dekorativní a velmi užitečná tabule je hotová, abyste mohli zorganizovat svou předsíň.

Krok 15

Od této chvíle budete mít uspořádané klíče, poznámky a malé předměty, vše na dosah ve vaší předsíni. Vyzkoušíte tento jednoduchý návod?