Zeptejte se odborníka

Zde naleznete odpovědi k nejčastěji kladeným otázkám. Pokud nemůžete najít odpověď na vaši otázku, zeptejte se našeho odborníka ve formuláři níže.

Zednické práce, Hydroizolovat

Mám terasu s podlahou v rustikálním stylu, která prosakuje. Nechceme podlahu rozebírat, rádi bychom proto věděli, zda existuje nějaký hydroizolační produkt, který by povrch ochránil, a přitom nijak nenarušil jeho vzhled.
Pokud je podlaha vaší terasy v dobrém stavu, je-li konzistentní, dokonale čistá, dobře soudržná, nevykazuje drolení nebo praskliny a má-li dobrou mechanickou odolnost proti tlaku a trakci, můžete použít Agua Stop transparentní nátěr. Při aplikaci by měl být podklad zcela suchý (vlhkost nižní než 5 %). Agua Stop transparentní nátěr je bezbarvý 100% průhledný a vodotěsný nátěr pro preventivní ošetření nebo opravy střechy. Agua Stop transparentní nátěr vytvoří mikro membránu odolnou proti chození a stojaté vodě (až 96 h) a předchází vzniku skvrn a plísní na ošetřeném povrchu. Agua Stop transparentní nátěr propouští vodní páru, je pružný a schopný zakrýt praskliny o velikosti až 0,5 mm.