Zeptejte se odborníka

Zde naleznete odpovědi k nejčastěji kladeným otázkám. Pokud nemůžete najít odpověď na vaši otázku, zeptejte se našeho odborníka ve formuláři níže.

Tmelit

Jaký produkt zvládne dobře upevnit desku pěnového polystyrenu na vrstvu malty?
Pěnový polystyren je polymer, jež může představovat problémy s chemickým poškození lepidly, která mohou obsahovat rozpouštědla. Pro komentovaný případ vám navrhujeme použít lepicí tmel Ceys Total Tech. Total Tech neobsahuje rozpouštědla a umožní vám přilepit dané materiály bez jakýchkoli obav z chemického poškození. Na druhé straně je Total Tech viskózní tmel se schopností výplně, pročež se dokonale přizpůsobí nepravidelnostem podkladu z malty. Ceys Total Tech dosáhne svých nejlepších vlastností po uplynutí 24 hodin od aplikace. Lepidlo bude efektivnější, pokud je cement v dobrém stavu a nerozmělňuje se.
Který z produktů CEYS je nejvhodnější k utěsnění spojů na exteriéru karavanu?
Okna karavanu bývají z metakrylátu. Na opravu metakrylátového okna karavanu doporučujeme použít náš excelentní lepicí tmel CEYS Total Tech černé barvy. Total Tech je vynikající lepicí tmel, který se vyznačuje excelentní přilnavostí na metakryláty a jedinečnou pružností (až 420% prodloužení). Total Tech je velmi odolný i ve velmi nepříznivých podmínkách: vůči nárazům, vibracím, teplotním změnám, vlhkosti, UV záření atd. Před aplikací doporučujeme odstranit zbytky starého tmelu a lepidla pomocí špachtle. Zlepší se tak kvalita utěsnění. Většina druhů tmelu je totiž po vytvrzení poměrně dost nepřilnavá.
Jaký produkt by byl vhodný ke spojení nebo svaření metakrylátu? A aby navíc vydržel určitý tlak.
K lepení matakrylátu doporučujeme použít náš vynikající lepicí tmel CEYS Total Tech. Total Tech přilne i na polymery s velmi nízkou přilnavostí, jako např. na metakrylát. Na druhé straně bychom také rádi zmínili, že Total Tech se navíc vyznačuje svou výjimečnou pružností (až 420% prodloužením), což mu umožňuje přizpůsobit se pohybům, kterým mohou být lepené a tmelené materiály vystaveny. Upozorňujeme, že Total Tech dosáhne maximální pevnosti po uplynutí 24 hodin od aplikace.