Zeptejte se odborníka

Zde naleznete odpovědi k nejčastěji kladeným otázkám. Pokud nemůžete najít odpověď na vaši otázku, zeptejte se našeho odborníka ve formuláři níže.

Opravovat

Chci opravit netěsnosti na okapu, kudy uniká voda. Jaký produkt mohu použít?
Doporučujeme vám náš hydroizolační tmel Agua Stop s okamžitým účinkem. Je to opravný tmel vyztužený vlákny na bázi rozpouštědla, který lze aplikovat na porézní i neporézní povrchy. Má vysokou mechanickou odolnost díky obsahu vláken a je schopný zadržet určitý tlak vody, a to jak při aplikaci z vnitřní tak z vnější strany okapu. Agua Stop hydroizolační tmel lze aplikovat na vlhký povrch, dokonce i pod vodou, a dokonale zacelí vlhké plochy, kudy uniká voda. 
Mám kovovou vanu s odštípnutím a mám strach, že se poškození ještě zhorší, protože začíná rezivět. Jaký produkt mohu použít?
Ceys nabízí 2 produkty, které můžete použít pro tento typ opravy. Pokud se jedná o malé poškrábání nebo odštípnutí, můžete vyzkoušet náš Opravný smalt. Ceys Opravný smalt je vysoce kvalitní smalt odolný vůči horké vodě na opravy drobných poškrábání, popraskání a oprýskání na porcelánových, keramických nebo kameninových površích umyvadel, domácích spotřebičů atd. Opravný smalt je k dispozici v bílé a pergamonové barvě. Další možností je, pokud se jedná o vyplnění hlubší trhliny, použít epoxidové lepidlo jako Araldit Standard. Araldit Standard je dvousložková epoxidová pryskyřice s vynikající přilnavostí na tento typ podkladu, a navíc má schopnost výplně. Araldit Standard je velmi odolný vůči nárazům, vibracím, vlhkosti atd.
Splachovací zásobník toalety má malou dírku na spodní části. Máte nějaký produkt na takovouto opravu?
Nejvhodnější produkt na opravu takovéhoto typu je Ceys Total Tech. Ceys Total Tech je lepicí tmel s moderní technologií, který lze aplikovat na vlhký povrch, dokonce i pod vodou. Ceys Total Tech má vynikající přilnavost na prakticky všechny materiály, bez nutnosti použití podkladového nátěru. Ceys Total Tech je také velmi pružný, díky čemuž dokáže vodotěsně zatmelit i takové spoje, které musí snášet větší námahu a pohyb. Složení Ceys Total Tech s efektem Xpress poskytuje vodotěsné utěsnění od okamžiku aplikace.
Snažím se opravit díru v trekingové obuvi, která je vyrobena z několika vrstev pěny z expandovaného polyethylenu a vnější vrstva je z polyuretanu. Co mi doporučíte?
V tomto případě vám doporučujeme vyzkoušet náš skvělý lepicí tmel Tri’Action. Lepicí tmel Tri’Action vytvoří pružný spoj, který je odolný vůči nárazům a vibracím, nepropustný a odolný vůči působení vody. Kromě toho Tri’Action neobsahuje ředidla, pročež nepoškodí materiály vaší trekingové obuvi.