Zeptejte se odborníka

Zde naleznete odpovědi k nejčastěji kladeným otázkám. Pokud nemůžete najít odpověď na vaši otázku, zeptejte se našeho odborníka ve formuláři níže.

Další

Chci postavit metakrylátovou nádrž, v níž bude voda a ryby. Jaký produkt mi doporučíte?
Pokud hledáte lepicí a těsnicí tmel s dobrou přilnavostí na metakrylát, doporučujeme vám vyzkoušet náš lepicí a těsnicí tmel Ceys Total Tech. Total Tech je excelentní lepicí a těsnicí tmel s vynikající přilnavostí na materiál, který uvádíte, vytváří spoje odolné vůči nárazům, vibracím, vodě, teplotním změnám atd. Total Tech je k dispozici v různých barvách. Nicméně pro tuto aplikaci vám nedoporučujeme použít transparentní verzi produktu Total Tech, protože ta obsahuje aditivum, které působí na nitrifikační bakterie ve vodě, což je pro vodní život škodlivé.
Může být silikon CEYS PROTECTION STOP PLÍSNI toxický pro vodní organismy?
Náš rychleschnoucí silikon speciálně určený pro koupelny a kuchyně s expresní technologií Xpress může být toxický pro vodní organismy, protože obsahuje fungicid zabraňující rozvoji plísní na spárách. V tomto případě doporučujeme použít Ceys Total Tech v jakémkoli barevném provedení (bílém, hnědém, šedém nebo černém), kromě transparentního. Toto vynikající lepidlo a tmel zároveň je inertní (s výjimkou průhledné verze) pro tento typ organismů, i když nemáme žádný dokument, který by tuto skutečnost potvrzoval.